תקנון האתר ורכישת קורס

תקנון זה (להלן: “התקנון“) קובע את התנאים והנהלים באשר לרכישת שירותים וקורסים מ”נועם פירוז – Go Make A Legacy” והאתר – noamfiruz.com, ע.מ. 312414006. הרכישה הינה בכפוף לתקנון זה וביצוע הרכישה משמעו הסכמה בלתי חוזרת לתנאי התקנון. הוראות התקנון גוברות על כל פרסום אחר.

תקנון האתר:
באתר ישנם מוצרים ושירותים פיזיים, דיגיטליים ופרונטליים.
מוצרים/שירותים דיגיטליים יסופקו מיד בתום הרכישה באשראי והתשלום.
אחריות בית העסק היא על שלמות ואמינות התכנים באתר ועל אספקת חומרי הלימוד כנדרש בלבד.
הנרשמים לקורסים נכנסים לרשימות התפוצה ויקבלו מעת לעת דיוורים ועדכונים במייל.

 מחיר ותנאי התשלום
עבור השירות המפורט לעיל ישלם הלקוח ל”סקולינד” סכום של 1250 ₪. [המחיר הינו מחיר השקה ויכול להשתנות מעת לעת].
התשלום עבור השירות יהיה באמצעות העברה בנקאית, באמצעות כרטיס אשראי הניתן לסליקה של אחת מחברות האשראי הפועלות כדין בישראל, באמצעות חשבון פייפאל בהתאם לתנאי השימוש של פייפאל או באמצעות אחת מאפליקציות התשלום כמו bit או Pay
התשלום יועבר במלואו מראש בעת הרכישה.

מדיניות ביטולים והחזרים כספיים
לקוח אשר מבקש לבטל את השירות ביוזמתו יודיע על כך ל”נועם פירוז וצוות שירות הלקוחות” בהקדם האפשרי. הודעה בעל-פה תגובה בהודעה בכתב.
ניתן יהיה לקבל החזר מלא אם אינך מרוצה מהקורס. צור איתנו קשר במהלך 14 הימים הראשונים, במידה וצפית בפחות מ-20% מהקורס ניתן לך החזר מלא בניקוי עמלות סליקה ודמי ביטול של 250 ₪.
החזר כספי יהיה ניתן לקבל כאשר סגום הרכישה לקורס הוא הסכום המלא ולא בעת מבצעים מיוחדים. [כאשר סכום הקורס עולה על 1250 ₪.]
בהודעת ביטול שתינתן בכל מועד מאוחר מהמועד שצוין בסעיף זה לא יהיה זכאי הלקוח לקבלת החזר כספי בגין התשלומים שכבר בוצעו על-ידו.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, זיכוי הלקוח והחזר כספי יבוצע ע”י “נועם פירוז” בתוך ארבעה-עשר (14) ימים מיום קבלת הודעת הביטול.
במקרה שבו השירות הופסק בשל שימוש לרעה של הלקוח במערכת, ו/או בשל הפרת התקנון ו/או בשל חשד לביצוע עבירה פלילית, לא יוענק החזר כספי. במקרה כאמור ינקטו ע”י “נועם פירוז – Go Make A Legacy” כל הצעדים המשפטיים העומדים לרשותה.

מדיניות אספקת מוצרים
אספקת המוצר הינה מיידית.
בסיום תשלום עבור המוצר באתר, תינתן גישה למוצרים הדיגיטלים [קורסים].
במידה והתשלום נעשה באמצעות העברה בנקאית או אופציית תשלום אחרת שהיא לא באשראי, גישה למוצר תינתן עד 24 שעות מאישור התשלום.
האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע”י צד ג’ אשר מושפע מכוח עליון ו/או
שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח.

קניין רוחני
כל המידע והתכנים המסופקים המועברים במסגרת מתן השירות, לרבות בעת דיונים בקבוצת הוואטסאפ הסגורה, בקורס ההדרכה המצולם ובתמיכה הטכנית, בכל ערוץ שהוא, הינו קניינו הרוחני של “נועם פירוז – Go Make A Legacy” בלבד, וחל איסור לעשות כל שימוש במידע זה באופן שמפר את זכויות הקניין הרוחני של “נועם פירוז – Go Make A Legacy”.
כחלק מהקורס התלמידים מקבלים גישה לקבוצת וואטסאפ סגורה, לא ניתן יהיה להעביר או להכניס אנשים לקבוצה.
במידה ויעשה שימוש לרעה, מסתכן הרוכש בהוצאה מהקורס ללא החזר כספי ותביעה משפטית.

דיוור
רכישת השירות משמעה הסכמה להצטרף לרשימת הדיוור של “נועם פירוז – Go Make A Legacy”, ולקבל באמצעותה תכנים פרסומיים ושיווקיים, מבצעים ותכנים נוספים. הסרה מהדיוור ניתן לבצע בכל עת באופן אוטומטי באמצעות הקישור להסרה המצורף לכל פרסום.

המחאת זכויות
ללקוח אין זכות להמחות את זכויותיו ו/או חובותיו לכל גורם שהוא ללא הסכמת “נועם פירוז – Go Make A Legacy” במפורש מראש ובכתב.

אחריות בית עסק
החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.

פרטיות
החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. החנות
מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל
מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

הגבלת גיל
תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.
במידה וקטין מעוניין לרכוש זה בהסכמת ואישור ההורים ובאחריותם בלבד.
הקורס והמוצרים באתר מתאימים לכל הגילאים, אך חשוב לציין כי בעת הרכישה במידה והרוכש הוא קטין, זה צריך להיות בהסכמת ההורים.

כתובת עסק: נתיב העשרה 164.
טלפון ליצירת קשר: 0557214937
אימייל ליצירת קשר: marketinglust@gmail.com

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד